Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AGATA MROŻEK NIERUCHOMOŚCI

Skrzydlata 20/10 Wrocław

Mapa

887 190...

887 190 925

507 415 870

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AGATA MROŻEK NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

379 000 zł60,54 m² 6 260,32 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= kontakt magdalena cecotka tel: 500195544 = mieszkanie 3 pokojowe, 60,54 M2, balkon, w bardzo wysokim standardzie, niska zabudowa, po remoncie, iiip/iv...

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,90 m² 12 416,56 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = dom wolnostojący , drewniany W stylu skandynawskim wykonany Z wysokiej jakości materiałów sprowadzonych ze...

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł93,05 m² 10 317,03 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

##### kontakt agata mrożek 887-190-925 ##### piękne mieszkanie dwupoziomowe W wysokim standardzie, 4 pokoje, 2 łazienki, duży balkon, wyposażone...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł700 m² 614,29 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

##### kontakt agata mrożek 887-190-925#### działka budowlana razem Z udziałem W drodze, położona W pięknym I spokojnym miejscu przy...

Szczegóły ogłoszenia

950 zł27,40 m² 34,67 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

= kontakt magdalena cecotka tel: 500195544 = kawalerka 27,42M2, umeblowana, pokój Z aneksem kuchennym, przedpokojem Z kabiną , umywalką...

Szczegóły ogłoszenia

2 317 100 zł2 726 m² 850 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka inwestycyjna we wrocławiu - oporów działka uzbrojona: wodociąg, kanalizacja oraz częściowo deszczowa...

Szczegóły ogłoszenia

437 350 zł8 925,50 m² 49 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka W części oznaczona jako las, w części budowlana lub usługowa W chocieszowie, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,83 m² 67,99 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### szanowni państwo biuro pobiera prowizję od najemcy. 2 pokoje W tym jeden Z aneksem kuchennym, budynek...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,07 m² 9 188,90 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### poszukiwana lokalizacja, dobra infrastruktura, 3 pokoje W pełni rozkładowe, osobna jasna kuchnia, idealne dla...

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł179 m² 34,64 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

= kontakt magdalena cecotka tel: 500195544 = umeblowany dom W zabudowie szeregowej, umeblowany, dwupiętrowy, 4 pokojowy W tym 3 niezależne...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł851 m² 135,14 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działki budowlane 851M2, i 882M2 nowy julianów , obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim,...

Szczegóły ogłoszenia

310 950 zł7 703,05 m² 40,37 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

***** kontakt agata mrożek 887-190-925 ***** dom wolnostojący Z ok. 1932r. Położony przy ul. Osinieckiej, dzielnica fabryczna. Polecam Państwu do...

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł543 m² 3 112,34 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = doskonała lokalizacja, działka budowlana, blisko centrum, w środa śląska bardzo dobra infrastruktura ,sklepy,...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,68 m² 15 831,19 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### piękne mieszkanie, salon Z dużym aneksem kuchennym, sypialnia, balkon, miejsce postojowe, komórka,...

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł73 m² 14 657,53 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:198 m²

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = dom W zabudowie bliźniaczej 3 pokojow Y, w tym 2 niezależne sypialnie, salon Z wyjściem na taras, wc...

Szczegóły ogłoszenia

136 250 zł1 159 m² 117,56 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

##### kontakt agata mrożek 887-190-925#### działka budowlana razem Z udziałem W działce drogowej, położona W pięknym miejscu dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka 500 195 544 = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym-...

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,90 m² 12 416,56 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = parterowy dom wolnostojący , "jak malowany", drewniany W stylu skandynawskim, wykonany Z wysokiej jakości...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł33,83 m² 13 863,43 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### świetna inwestycja, zawsze wynajęte, idealne również na start, 2 pokoje W tym jeden Z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł874 m² 560,64 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,61 m² 64,40 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### szanowni państwo biuro pobiera prowizję od najemcy. Lokalizacja fabryczna/maślice, ul. Suwalska zamknięte...

Szczegóły ogłoszenia

748 300 zł16 629 m² 45 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,52 m² 7 060,86 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = dom wolnostojący, 5 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , 1 gabinet na parterze, łazienka, wc , garaż...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, w chocieszowie, powiat kłodzki,...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,96 m² 11 945,17 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925 ##### poszukiwana lokalizacja Z bardzo dobrą infrastrukturą I komunikacją W każdą stronę miasta, 2...

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł380 m² 2 076,32 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 162 m²

= kontakt magdalena cecotka tel: 500195544 = Z pięknym widokiem na zielone wzgórza wałbrzycha, wolnostojący dom, 6 pokoi, 2 łazienki, mieszkanie 35M2...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 600 m² 41,67 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

##### kontakt agata mrożek 887-190-925 #### działka Z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, obecnie W opracowaniu mpzp,...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł159,93 m² 6 878,01 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = dom wolnostojący , obecnie parterowy, poddasze użytkowe, wygodny I komfortowy salon Z otwartą kuchnią oraz...

Szczegóły ogłoszenia

87 850 zł675 m² 130,15 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 485 m² 121,21 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka budowlana W nowym julianowe, obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim, rewelacyjna...

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 700 m² 7,49 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka rolna 2,07ha skoroszów , koło trzebnicy i milicza, złożony wniosek O zabudowę siedliskową - ok...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,50 m² 16 978,72 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### mieszkanie 1 pokojowe, osobna jasna kuchnia, duży balkon, ogrzewanie miejskie, rewelacyjna komunikacja...

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,58 m² 10 310 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

####kontakt agata mrożek 887-190-925#### nieruchomość ze względu na lokalizację I infrastrukturę, a także rewelacyjną komunikację...

Szczegóły ogłoszenia

366 900 zł4 892 m² 75 zł/m²

Magdalena Cecotka

Magdalena Cecotka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= kontakt magdalena cecotka 500195544 = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, lub zabudowy zagrodowej...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,50 m² 66,67 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

##### kontakt agata mrożek 887-190-925 ##### lokalizacja krzyki ul. Konduktorska budynek z 2016r, 2 pokoje, aneks kuchenny szanowni państwo biuro pobiera...

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 000 m² 5 900 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

***** kontakt agata mrożek 887-190-925 ***** budynek mieszkalno usługowy O pow. OK. 1000 M2, działka 1300 M2 Z miejscami parkingowymi...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł45,24 m² 11 715,30 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek 887-190-925##### bardzo dobra lokalizacja I infrastruktura, 3 pokoje W tym 1 Z otwartą kuchnią, idealne dla rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 240 m² 70,98 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

##### kontakt agata mrożek 887-190-925 lub 507-415-870#### działka W bliskim sąsiedztwie lasów przy samym strumyku, dla osób, które poszukują cichej...

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł334 m² 7 482,04 zł/m²

Agata Mrożek

Agata Mrożek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 797 m²

***** kontakt agata mrożek 887-190-925 ***** dom wolnostojący Z 2010r położony W miejscowości kłopotów 6 km od lubina, cudowne miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij